Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen végzettségük van...

Milyen végzettségük van azoknak, akik nagy multi cégeknél titkárnők?

Figyelt kérdés

Most egy szakközépiskolában tanulok ügyvitelt. Szeretnék majd a jövőben egy nagyobb cégnél dolgozni, és egyetemen tanulni, de nem tudom milyen szak való nekem. Könnyen és gyorsan tanulok, attól nem félek, hogy az egyetem túl nehéz lenne nekem. Azon már túl vagyok, hogy a felvi.hu oldalon böngésszek. Ki mit ajánl aki (vagy ismerőse) ilyen munkakörben dolgozik?

17/L



2020. máj. 25. 22:46
 1/5 MLGuy ***** válasza:
100%
Nálunk angol- és némettanárok, közgazdászok voltak a felsővezetői titkárnők és személyi asszisztensek.
2020. máj. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen diploma (gyakorlatilag mindegy, hogy milyen, multinál ez a belépő irodai állásra) és jó idegennyelv-tudás kell hozzá. Óvónőtől német-angol szakos tanáron át meteorológusig mindenféle végzettségű személyi asszisztenst és adminisztrátort láttam már.
2020. máj. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
11%

Felső fokú végzettség plusz felső fokú nyelv tudás. Elméletben, és gyakorlatban.

És az sem, ha sok tapasztalatod van a szexben. Ha az első kettő nincs, az utóbbi miatt még felvehetnek.

2020. máj. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az első kettőnek. A harmadiknak kívánom, hogy boldog jövője legyen, és ne az ilyen beszólásokban lelje az örömöt!
2020. máj. 26. 01:41
 5/5 anonim ***** válasza:
14%

Nem arról van szó, hogy most kieltem titkolt vágyaimat azzal a kommentel, de tényleg nem tudtam mást írni.


Én csupán ezeket halottam a titkárnő munkáról. Lehet nem hasznos, sőt, nem egy egész világot lefedő valóság, de van az így.


Remélem azért, te, jobb leszel, és többre viszed majd, mert ez a fennsík amit írtam, igen sekély.


3-as voltam.

2020. máj. 26. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!