Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Multinal milyen poziciokba...

Multinal milyen poziciokba erdemes palyazni, ha jogasz vegzettseged van, de nem jogaszi poziciot szeretnel?

Figyelt kérdés
Par honapra (kevesebb, mint fel ev, de az is lehet, hogy csak 1-2 honap) szeretnek valamilyen allast, jogasz vegzettsegem van, de valamilyen multinal szeretnek tapasztalatot szerezni es minden nap hasznalni az angolomat. Mit ajanlotok, milyen poziciot keressek, esetleg milyen cegeknel?? Tobb, mint öteves tapasztalatom van (nem multinal, hanem jogi teruleten).

2017. aug. 14. 18:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát a jogászi munka lenne kézenfekvő, ott is tudnád használni az angolt. De lehetsz még asszisztens, recepciós-bár ott valszeg túlképzettnek minősítenének.
2017. aug. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Itt nézelődj: profession.hu


(mihez értesz, mit szeretnél csinálni)


Mert hiába írnám, hogy pályázz könyvelőnek, oda ugye nem leszel jó.

2017. aug. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Estádio de Felchút ***** válasza:
100%

Programmenedzsernek, vazzeg...

Idegen nyelveket beszélsz? Jogászként esetleg adótanácsadói területen tudlak elképzelni.

2017. aug. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
18%
Ha már jó az angolod és 30 év alatti vagy, akkor pályázz a Big4hoz!
2017. aug. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%
#4: Hogyne, pályázzon oda, ahol a legnagyobb a verseny. A BIG4-nél nem fogsz labdába se rúgni egy idegen nyelvvel barátom, jobban teszed ha megkíméled magad a 6 körös állásinterjútól!
2017. aug. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
Simán felvesznek egy nyelvvel , te miről beszélsz?
2017. aug. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Angolul es nemetul is beszelek, de Big4hoz azert nem akarok, mert ha egy honap mulva el kell mennem (kulfoldre), akkor fel kell ugye mondjak, es kesobbiekben, ha ujra Mo-on kellene elnem valami miatt, akkor mar ugye nem lenne eselyem, ha mar egyszer otthagytam azt a helyet. Vagy rosszul gondolom? Tudom, h pl multiknal igy van, de azzal ugy vagyok, hogy ha megis itt kell elnem kesobb, akkor meg nem megyek ahhoz a multihoz. Ha egyszer otthagytad, akkor mar nem vesznek vissza. Konyveleshez es adozasi dolgokhoz nem ertek. Ezen kivul minden polgari jogi tevekenyseghez. De tenyleg... viszont tehat pont ezert nem akarok jogaszi allast megpalyazni, mert tudom, hogy csak par honapra kellene, aztan otthagynam az egeszet. Jogi asszisztensi allasokat neztem en is, olyat, amit angolul hirdetnek, hogy legalabb addig is gyakoroljam az angolt, hiaba vagyok tulkepzett hozza, ez igaz. Remelem, ezek az angol nyelvu legal assistant hirdetesek nem csak beetetes, aztan majd fozhetem a kavet, meg mehetek a foldhivatlba. De koszonom, hogy segitettek, minden otlet szamit!! Tehat igen, tomoren az a lenyeg, hogy (batran) mernek jelentkezni komolyabb allasra is, de igazabol mar a kiutazast tervezgetem, szoval csak szeretnek addig penzt keresni, es hasznalni az angolt. De soha nem dolgoztam multinal, igy nem tudom, hogy a profession.hu-n es a hasonlo hirdeto oldalakon mire keressek ra. Ez a kerdesem igazabol.
2017. aug. 14. 22:59
 8/8 anonim válasza:
Szia! Én dolgoztam több multi cégnél is, de jogász végzettséggel csak jogi diplomát igénylő munkakörben lehet elhelyezkedni. pl: workout, compliance, belső ellenőrzés.
2020. aug. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!