Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » BME üzemmérnökinfo szakon, ha...

BME üzemmérnökinfo szakon, ha a saját tárgyaim mellé felveszem a mérnökinfos tárgyakat is szabválként akkor ilyen módon 7 félév alatt hozzájuthatok a mérnökinfo bsc diplomához?

Figyelt kérdés

2020. máj. 26. 16:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
33%
És téged tényleg felvettek? Romokban az oktatás...
2020. máj. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Még szerencse, hogy te helyettem is okos vagy..így már nekem nem kell. De az legalább egy plusz pont, hogy annyira hülye nem vagy, hogy legalább ki tudtad következtetni, hogy felvettek. Ezt hol tanultad?
2020. máj. 26. 16:24
 3/21 anonim ***** válasza:
57%
Természetesen nem.
2020. máj. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
19%

"így már nekem nem kell"


Azért azt remélné az ember, hogy az üzemmérnökihez kell legalább egy minimális ész és erre tessék, még ebben is csalódik az ember. Hallgatója vagy a mérnökinfo szaknak??? Vizsgázol a tantárgyaiból? Szakdolgozatot írsz? Véded a mérnökinfós diplomád?


Nehéz volt, ugye?

2020. máj. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nagy csalódásomra még mindig léteznek, ilyen hozzád hasonló lények, akiknek a tájékozatlanság egyenértékű az alacsony szellemi szinttel. Látom nagyon pattogsz ezen az "ész kérdésen" ha gondolod kitölthetünk egy iq tesztet ha ez ennyire érdekel, az feketén-fehéren visszatükrözi a szellemi szintet. Ezt akár most nyélbeüthetjük most úgyis akad fél órám. Gyorsan kinézel egy iq tesztet, küldesz egy linket, és a végén egyeztetünk...
2020. máj. 26. 16:44
 6/21 anonim ***** válasza:
0%

Mielőtt nagyon beleéled magad, hagy tegyem fel még egyszer a kérdéseim:

- Hallgatója vagy a mérnökinfo szaknak?

- Vizsgázol a tantárgyaiból?

- Szakdolgozatot írsz?

- Véded a mérnökinfós diplomád?

2020. máj. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Mi közöd hozzá, vagy hogy jön ide hogy hol, milyen szakra járok. Kétségbe vontad a mentális képességeimet, gondoltam játszuk le. És amúgy nem, nem vagyok mérnökinfós hallgató, de ez a kérdésemből kiderült. Azt hittem ezt azért kitaláltad..romokban a felsőoktatás a szavaiddal élve. (Jelenleg Elte matek bsc-re járok egyébként)
2020. máj. 26. 16:55
 8/21 anonim ***** válasza:

Hát hallod, szövegértés tényleg nulla. Nem azt kérdeztem, hogy milyen szakra jársz (előbb behazudtad, hogy BME üzemmérnök, most meg azt hazudod, hogy elte matek), hanem azt, hogy jársz-e mérnökinfóra.


Tudom sokkoló lesz a számodra, de ahova nem jársz onnan diplomát sem kapsz. Durva, mi?

2020. máj. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Nem, nem kapsz Mérnökinfó BSc-t.

Feltételezem az a személy vagy, aki valamelyik nap kiírta, hogy csak az üzemmérnökit jelölte meg, viszont tervben lesz az MSc is.

Ebben az esetben már nem tudsz mit tenni, elkezded az üzemmérnökit, mivel gondolom már nem tudsz jelentkezni mérnökinfóra. (Vagy halasztasz)

Ha elvégezted a szakot, ugyanúgy jelentkezel a kiszemelt infós MSc-re, meg elvégzed a tárgyakat amit pótolni kell.


Ha nem az MSc miatt fontos a BSc, akkor viszont nem értem miért akar valaki üzemmérnökin mérnökinfó diplomát szerezni.

2020. máj. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Te annyira buta vagy, hogy nem is értem hogy tudsz levegőt venni. Az volt a kérdésed, hogy járok e mérnökinfo szakra jelenleg. Ha azt a kérdést teszem fel, hogy üzemmérnök info szakról lehet e mérnökinfos diplomát szerezni, ebből egyesen következik, hogy nem vagyok mérnökinfos hallgató, amennyiben feltesszük, hogy a kérdés magamra vonatkozik . Látom kételkedsz abban, hogy hova járok. Én nyílt kártyákkal játszom, de tudod mit van számodra egy ajánlatom. Fogadjunk 1000000 ft-ba, hogy ELTE matek szakra járok, és ha írsz egy emailt küldöm is a neptun felületet személyivel, hogy hiteles legyen(ezt halálosan komolyan gondolom!). Első éves matek bsc-s hallgató vagyok, viszont újrafelvételiztem, csak hogy neked is összeálljon a kép. (És amugy nem,nem tettem fel ezen kívül semmilyen témába vágó kérdést..)
2020. máj. 26. 17:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!