Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nappali tagozatról átjelentkez...

Nappali tagozatról átjelentkezhetek levelezősre?

Figyelt kérdés

Nappali tagozatra adtam be a jelentkezésem a főiskolára, pontjaimból ítélve fel is vesznek.

Érettségi után szerencsére akadt egyből munkám, ami fix pénzt jelent, de szeretném elvégezni a főiskolát is. Átszeretnék jelentkezni levelezősre, hisz mellette teljes munkaidőben tudnék dolgozni. Lehetséges-e?

A családom nem tud anyagilag támogatni, ezért a munka az egyetlen esélyem

(DE védőnő)



2020. máj. 28. 22:43
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
átjelentkezni tudsz, de írj egy kérvényt mert anélkül biztos nem fognak semmit tenni. Keresd meg az egyetem tanulmanyi osztály tel számát mert ők foglalkoznak ilyenekkel. Egyébként úgy tudom levelezőről nappalisra viszont már nem lehet átjelentkezni csak ha újra felvételizel.
2020. máj. 29. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!