Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek van rá esély,...

Szerintetek van rá esély, hogy így is elmehetek a duális céghez?

Figyelt kérdés
Szeptemberben a tanulmányaimat mindenféleképpen duális formában szeretném elkezdeni, a cégtől ahova jelentkeztem jövő héten kapok visszajelzést, úgy érzem oda jó eséllyel felvesznek, viszont számolgatom az egyetemi felvételi pontokat és tartok tőle, hogy nem vesznek fel nappali képzésre, ha ugyanúgy emelik a határt mint eddig (duális csak nappali formában lehetséges). A kérdésem az az, hogy ha nem vesznek fel nappali képzésre csak levelezosre, van esély rá, hogy a cégnél akihez duális képzésre mennék felvesznek ugyanugy gyakorlatra? (tudom, hogy a gyakszi fizu lfsz pénz, de nagyon jó ajánlatot kaptam tőlük az interjún es tudom, hogy van előre lépési lehetőség a jövőben)

2020. máj. 30. 19:50
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Hova adtad be a jelentkezesedet? En is azt erzek, hogy felvenne a ceg, de allamira nem fogok bejitni, igy kenytelen vagyok megjelolni az onkoltsegest is
2020. máj. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!