Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Okj távoktatás hogyan zajlik,...

Okj távoktatás hogyan zajlik, eredményes-e vagy ezek csak átverések?

Figyelt kérdés

Felnőtt vagyok már, ezért nem tudok nappalira járni.

Sok tanfolyam érdekelne, de többsége nagyon messze van, illetve távoktatásban zajlik. Aki részt vett már ilyen távolléti oktatáson, az mesélne róla? Nagyon viszakozom tőle, amiért nincs személyes megjelenés.

Hogyan zajlik? Van e videó hívás, kapok e magyarázatot vagy csak elküldenek email-ben 1000 oldalt, és tanuljam meg ahogy akarom?



#OKJ #tanfolyam #távoktatás #fizetős szakma
2020. jún. 4. 12:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem úgy volt, hogy hetente küldték az anyagot, meg vizsgafeladat mintákat.

Záróvizsga előtt be kellett menni írni egy bemenetit és ha az sikerült legalább 51%-ra, akkor mehettél a nagy vizsgára és már aznap megkaptam a bizonyítványt.


De ilyen videóhívás meg ilyesmi nem volt.

2020. jún. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Videókat sem kaptál? Csakis egy rakat jegyzetet?
2020. jún. 4. 15:37
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem kaptam semmilyen videót.

Minden héten küldték a 10-50 oldalas jegyzeteket.


Azért 1000 nem, de a végére többszáz oldal lett azért.

De mondjuk ki volt belőle emelve a fontos rész, azokat bőven elég volt megtanulni a vizsgára.

2020. jún. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hány hónapos volt a tanfolyam? Amit kinéztem 1 év. Eléggé tartok azért ettől a tanulási módszertől...
2020. jún. 4. 16:54
 5/8 anonim ***** válasza:
7 hónap volt, azt nem mondanám, hogy teljes mértékben értek mindenhez, amihez értenem kellene, de legalább egy papírom van róla :D
2020. jún. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Na, ettől tartottam én is! :) :S
2020. jún. 4. 18:00
 7/8 anonim válasza:
Megkérdezhetem 5-ös válaszoló, mire jártál?
2020. júl. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Logisztikai és szállítmányozási ügyintéző
2020. aug. 1. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!