Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megbuktam matekbol, de meg...

Megbuktam matekbol, de meg mentheto?

Figyelt kérdés
nos igen, megbuktam matekbol, evvegen 1.7 lettem, sikerult a karanten alatt 2 tz 1-est szereznem, amire aztmondta a tanar hogy nemfogja annyira nezni mert online oktatas, azt is mondta hogy 1.7-el atenged evvegen, ez se volt igaz...ma irtunk volna 1 dogat amit elhalasztott es aztmondta meg se irjuk...ezzel javithattam volna...nem ertem a matekot de voltak szorgalmiim is, irtam neki a dologrol hogy lehetne e javitani mert meg nincs evvege, a valasza az volt hogy o biztos nem fog meg 1 tz-t osszerakni...de viszont van 1 papirom (10.-es vagyok) ami mentesit egyes feladatok alol matematikabol, amit direkt nem adtunk le 9. elott mert a tanarok nem tartjak titokban hanem mindig hozzamvagnak hogy hulye vagyok...azaz jol lealaznanak. Szerintetek ez a papir meg felhasznalhato lenne igy? Mert tenyleg odatettem magam, es sokat dolgoztam es oran is aktiv voltam, szerintem tudom 2-esre de a tanar okvetlen be van ram ragva...tippek?
2020. jún. 5. 01:30
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Nem akarlak bántani, de csodálom, hogy magyarból nem húztak meg...
2020. jún. 5. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Irj az osztályfőnöködnek az ügyben, mást erre nem igazán lehet mondani.
2020. jún. 5. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#1 mire lepotyogi az ekezeteket a telom lemegy a nap.
2020. jún. 5. 13:14
 4/9 A kérdező kommentje:
#2 irtam neki, elolvastad a szoveget?
2020. jún. 5. 13:15
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy szóval nem említed a szövegben az osztályfőnököt.
2020. jún. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#5 neharagudj, igazad van, a matektanar az osztalyfonokom is egyben.
2020. jún. 7. 03:42
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor ez nehéz helyzet. Mit mondott a felmentésre, amit korábban nem adtál le? Nagyon kedvesen próbálkoznék még nála, hogy legyen méltányos a papírra, az online oktatásra és a korábbi ígéretére való tekintettel. Esetleg elvinném végső esetben a dolgot az igazgatóhoz elé, de mindenképp sajnálatra építenék és nem követelőznék, főleg, ha alapból nem bír.
2020. jún. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Mizu? Átmentél?
2020. jún. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet azóta?
2021. ápr. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!