Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jogász szakon melyik egyetemen...

Jogász szakon melyik egyetemen milyen ponthatárra számítotok?

Figyelt kérdés
2020. jún. 5. 10:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én ELTE-re jelentkeztem, és mindenképp 460 fölöttivel számolok, de simán lehet, hogy 470 is lesz. Pázmány hasonló. A vidéki egyetemeken valamennyivel kevesebb lesz szerintem, olyan 450 körül, de tavalyhoz képest tuti növekedni fognak a ponthatárok. :(
2020. jún. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
1-es voltam, kicsit utánanéztem, a vidéki (pl Pécs, Szeged), tuti csökkeni fog a tavalyihoz képest, mert tavaly az egyiknél 22, másiknál 45 fő tudta csak a 440-es előzetes ponthatárt teljesíteni, ami idén csak 350 és 80-főt kell felvenniük, szóval lehet, hogy csak ilyen 430, vagy annál kevesebb lesz.
2020. jún. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!