Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Grafikai/grafikus képzést/okj...

Grafikai/grafikus képzést/okj tanfolyamokat nézegettem. Van-e olyan iskola (felnőtt képzés), amit ajánlani tudnátok? (Számlak-Szalézi, Topschool, Soterline). Ami nekem kézenfekvő, az esztergomi Oktáv okj. Köszönöm válaszaitokat előre is!

Figyelt kérdés

2020. jún. 12. 19:26
 1/2 BulmaSwan válasza:
100%

Egy ideje összegyűjtöttem a sulikat amikről hallottam, olvastam.

Rossz: Big school, Top school, Forrai, Ring, Soter, Modelldivat

Közepes: Számalk, Jaschik

Jó/ Sokan dicsérik: Budai rajziskola, Corvin rajziskola, Krea, Visart, Kisképző.

Az Okj legtöbb helyen sajnos csak nagyon alapokat ad, papírszerzés céljából és alap programismeretekre megfelelnek, viszont elengedhetetlen az otthoni önképzés, tutorialok.

2020. júl. 1. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Színvonal és ár arányában a Corvin rajziskola a legjobb. Piacképes, hatékony, szuper tanárokkal.
2021. júl. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!