Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Aki szociológia vagy kommuniká...

Aki szociológia vagy kommunikáció és média mesterszakon végzett, melyik egyetemen tanultatok, milyen terület, téma érdekelt leginkább?

Figyelt kérdés

Milyen specializációt választottatok, és milyen téma érdekelt leginkább ezen belül, és mennyire voltatok megelégedve az egyetemi képzéssel?


Ha valaki privátban osztaná meg a tapasztalatait, annak is nagyon örülnék. :)



2020. jún. 13. 22:53
 1/2 anonim ***** válasza:
92%

te is szociológiát tanulsz? Esetleg szeptemberben kezded?


Én ha minden jól megy és fekvesznek akkor szeptemverben kezdem az alapszakot :)

2020. jún. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
7 éve végeztem Szegeden, a gyakorlati képzés erős volt. Sokat koszonhetek a szaknak. 3 munkahelyem volt, mindháromra ezzel a diplomamnal kerültem be. Települesszociologia szakirany volt a választottam. EU projektben jól jön az ott szerzett tudás.
2020. jún. 19. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!