Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Felvételi pontok?! (matek nélkül)

Felvételi pontok?! (matek nélkül)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Olvastam több helyen, hogy ha esetleg nincsen matek érettségim, attól jelentkezhetek még egyetemre/főiskolára (persze amihez nem kell)

Pontot szeretnék számolni felvin. Amikor a középiskolai jegyeket kérik akkor meg kell adni a matekot (de mivel fel voltam mentve, nekem nincsen).

Mikor az érettségi jegyeket kell megadni, akkor pedig van olyan lehetőség, hogy adott tantárgyból nem vizsgáztam.

Akkor ez most azt jelenti, hogy így már jelentkezni sem lehet? Vagy lehet egyáltalán így pontot számítani valahogy? (más tantárgyból tettem érettségit)

Válaszokat előre is köszönöm! És bocsánat ha nagyon hülye kérdés, utána kerestem de sehol se találtam semmit.



2020. jún. 14. 18:20
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi! Nem fogod bukni az egészet. Sok ember fel van mentve az adott tantárgyból, így kicsit másabb lesz. A felvin láttam erről tájékoztatót, érdemes lenne ott megkeresgélned. (Most nem találtam meg, de ha kitartó vagy meglesz) :)
2020. jún. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!