Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Felvételi nélkül egyetem? Van...

Felvételi nélkül egyetem? Van valakinek információja ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

[link]


Ezt pontosan hohyan kell értelmezni? Én már jó ideje szeretnék egyetemre járni, de rájöttem hogy újra kellene érettségiznem, mert nem lettek túl jók akkor az eredmények. Viszont egy technikusi képzést akkor elvégeztem. Tehát én felvételi pnthatár nélkül tudnék jövőben jelentkezni adott szakokra? Én nem állami finanszírozásra akarok menni és nem is nappalira. Dolgozni szeretnék közben.

Valaki tud esetleg többet erről?



2019. febr. 26. 14:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Jó lenne, ha nem foglalnád azok elől a helyet, akik megdolgoztak érte. Ha egy érettségit nem tudsz jól megírni, amúgy sincs semmi keresnivalód egy egyetemen.
2019. márc. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!