Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Asztalos tanfolyamon gondolkod...

Asztalos tanfolyamon gondolkodom. Mik a lehetőségek és mennyi háttértudás kell hozzá?

Figyelt kérdés

Jelenleg Londonban dolgozom, idekint élek már egy ideje és gondolkodom az asztalos szakmán (bútorasztalos, hogy teljesen pontos legyek). Nem rég tettem le az érettségit, így nincs semmilyen képzettségem, ellenben az alap munka és idegennyelvi tapasztalattal.


Szeretenék egy asztalos képzésre beiratkozni Budapest környékén majd a közeljövőben. Akik tanulják vagy már elvégeték a tanfolyamot vagy éppen a szakmában vannak már, azoktól kérdezem: mennyi matematikai tudás kell hozzá? Mit használtok, mennyire összetett?

Nem tettem le az érettségit matekból, helyette más tantárgyat válaszottam. Szeretném felfejleszteni magamat mielőtt a kurzust elkezdem, de nem tudom, hogy miféle egyenleteket használnak pl. egy asztal, egy szék vagy egy szekrény megtervezéséhez vagy az arányok leméréséhez. Egyáltalán kellenek hozzá?


Köszönöm előre is a válaszokat!



2020. jún. 15. 03:06
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!