Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik egyetem Gyógyszerészeti...

Melyik egyetem Gyógyszerészeti kara a "legkönnyebb"? (Semmelweis,Szegedi,Pécsi,Debreceni)

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok vele,hogy mindegyik egyetem nehéz és a diplomát nem adják oda akárkinek.A legkönnyebb szóra úgy gondoltam,hogy a felsorolt egyetem közül melyik a legstresszmentesebb,problémamentesebb,nyugalmasabb? Tehát például ahol a tanárok nem olyanok,hogy a hibákat keresik mit nem tudsz illetve fontos a jó közösség az egyetemen,a vizsgák is jól mennek,a tanulás szempontjából is milyen az egyetem,stb.Sokan mondják,hogy egész nap tanulnak,szenvednek az egyetemen,mint pl.a Semmelweis Egyetemről hallottam ezt.Persze ez csak 1 a sok közül,lehet nem ilyen az egyetem.Mindenkinek más véleménye van.Megköszönném ha választ adnátok a kérdésemre,mert kíváncsi vagyok valamint annak is örülnék ha olyan diákok is írnának akik gyógyszerészetin tanulnak.Köszönöm.

ápr. 26. 21:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Orvosis vagyok, de amennyire hallottam innen onnan amonnan, nem nagyon van különbség nehézség szempontjából.
ápr. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%

“hibákat keresik mit nem tudsz”


Mit is keresel te ezen a pályán?

ápr. 27. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%

Most mondjam azt, hogy kezeljen, vagy műtsön téged, aki közepesre végezte az orvosit?


TE keresd, hogy mi az, amit még nem tudsz❗️

Különben semmi keresnivalód ebben a hivatásban.

ápr. 27. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%

“Sokan mondják,hogy egész nap tanulnak,szenvednek az egyetemen”


Akinek a tanulás olyan szenvedés, az egyértelműen alkalmatlan, az menjen el a mekibe műanyagtakarmányt árusítani.

ápr. 27. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Látom mindenki nagyon értelmes egy ember...Azt hallottam egy ismerősömtől aki ezt mondta ÉS itt gyakori kérdéseken is olvastam,hogy ezt írták,hogy EGYES TANÁROK CSAK A HIBÁKAT KERESIK.A kérdésem elején említettem mindenkinek más a véleménye de gondoltam,hogy itt csak támadni fognak az emberek.Szánalmas,és azt is HOZZÁ TESZEM,HOGY A KÉRDÉSEM ELEJÉN A LEGKÖNNYBB SZÓ MIT JELENT!AKI ENNYIRE ÉRTELMETLEN NE ÍRJON IDE.Olyan jellegű válaszokat vártam,mint amelyet az 1.Válaszoló írt.De ezen az oldalon úgy látszik,hogy csak ilyen emberek vannak,és most nem várom azokat a mondatokat,hogy akkor minek írok ide...
ápr. 27. 15:51
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs olyan egyetem, ahol ne lenne olyan tanár, aki nem csak a hibát keresi.

Bár én nem GYTK-s vagyok, hanem ETK-s, Debrecenben, nálunk is van olyan, aki annak ellenére, hogy mindent is tudsz, csak a hibát meg a rosszat keresi és minél több embert buktat, ez ellen nem lehet mit tenni, el kell fogadni.

ápr. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Garantáltan nem találsz olyat, ami annyival könnyebb lenne valamiben, mint a többi. Az egyetemi oktatás alatt biztos sértik valamilyen módon az önbecsülésedet majd néhány alkalommal.


Ui. Remélem Pécsre inkább nem akarsz jönni, vagy előtte csinálj valamit a dühkezelési problémáiddal. 😭

ápr. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Jelenleg az írásodból az olvasható ki, hogy egész nap tanulni meg szenvedni fogsz, akárhová is mész.
ápr. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Csingilingg88 válasza:

Egyébként imádom mikor ezzel jönnek, mint a hármas válaszoló... Azért, mert valakinek esetleg hármas átlaggal végzi el az orvosit/gyógyszerészetit, attól még nem hülye, és higgyétek el sok orvos nem ötösökkel végezte az egyetemet, jó Isten gyere le😂😂


Kérdező, írok neked privátban.

ápr. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
7-es, kifejtenéd az utolsó mondatodat, hogy miért mondod ezt? (én oda szeretnék menni)
máj. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!