Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » NKE Kriminalisztikára lehetség...

NKE Kriminalisztikára lehetséges, hogy felvesznek pszichológia alapszakkal?

Figyelt kérdés

Utánaolvastam, teljes kreditelismeréssel nem vesznek fel, de bizonyos kreditek teljesítésével igen. Fel vannak sorolva területek, ahonnan összesen 50 kredit szükséges a felvételhez. Meg van határozva hogy melyik területről mennyi kell (nem találtam sehol) vagy lehet pl. az összes kredit társadalomtudományi vagy természettudományi területről?


Ugyanitt: Valaki pszichológia alapszakos próbálkozott már kreditelismertetéssel erre a szakra?



2020. jún. 15. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
A felvi azt írja, hogy államtudományi, vagy rendészeti szakokról lehet rá jelentkezni. Szerintem pszichorol csak kriminológia mesterre lehet menni (sajnos),de javítsatok ki ha tévedek.
2020. jún. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ah, kár. Reménykedtem azért. Köszönöm szépen a választ!:)
2020. jún. 18. 20:27
 3/4 anonim válasza:
Szia! Kiderult már azóta?
2020. szept. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia! Nem derítettem ki, úgy döntöttem mindenképp pszichológia mesterre megyek először
2020. szept. 25. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!