Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek is lesz pár pont...

Szerintetek is lesz pár pont csökkenés az orvosikon?

Figyelt kérdés

Lehet e pl hasonló a 2017 es évhez? Akkor

Sote:435

Szte:420

De:418

Pte:416



2020. jún. 16. 08:55
 1/4 anonim ***** válasza:
13%
Elég könnyűek voltak az idei érettségik előzőekhez viszonyítva, én inkább növekedést tippelnék :\.
2020. jún. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
Szia! Szerintem biztosan lesz csökkenés :) a kemiaerettsegi.hu csinált egy elemzést, mint 2016-ban és 2017-ben. Érdemes elolvasni. Idén rosszabbak lettek az átlagok (nem is kicsit) a tavalyi szóbeli+írásbelihez képest. Persze tudom, hogy ez nem hivatalos, de előző években is elég reprezentatív volt. Hajrá mindenkinek! :)
2020. jún. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem, mert nekem pont 422 pontom van, annyi mint tavaly a PTE ponthatára
2020. jún. 16. 13:58
 4/4 anonim ***** válasza:

Növekedésre szerintem nagyon kevés esély van.Egyértelmű,hogy orvosira jó képességű emberek jelentkeznek,de ez nem borítékolja azt,hogy mindenki annyival írt jobbat a könnyebb feladatsorok ellenére hogy pótolni tudja a szóbelit.

Amikor én voltam bioszból 6%-ot javítottam a szóbelivel,valószínűleg kémiából is hasonló lett volna idén.(csak hat ugye nem volt :< )

A törimen 9%-ot dobott a szóbeli.

Ha ezek összeadódnak szerintem lehet bízni a csökkenésben. 5 pont reális,10-15 pont már necces. (Persze neked az is jó ha nem csökken csak marad a tavalyi :) )

Azon viszont sajnos nem változtat hogy ugyanúgy előttünk lesznek azok akik jobb eredményt értek el,de van remény!:D

2020. jún. 18. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!