Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha van érettségim de informati...

Ha van érettségim de informatikából nincs és szeretnék akkor azt meg lehet még mellé csinálni? Ha igen hogy vágjak neki?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok, 4 éve érettségiztem.

2020. jún. 24. 20:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ugye mostmár egy emelt kötelező valamiből egyetemhez. Azért gondold át alaposan mert az infó szakok elég nehezek szoktak lenni. Jó vagy matekból? Mert, ha csak álláslehetőség miatt váltasz szakot,akkor lehet kicsit veszélyes így belefogni. Word, Excelnél jóval erősebb, nehezebb dolgok várnak rád. Bár kezdéshez nem rossz.
2020. jún. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Így hogy egyetem a cél, így emeltezned kéne infoból. Na abban már nem vagyok biztos, hogy elég a 3 hónap és ahogy előttem is írják a mateknak is jól kell mennie info szakon.
2020. jún. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nem mondom hogy szín 5-ös voltam matekból nem is volt a kedvenc tárgyam de egy erős 3-ast mindig kihoztam szinte 0 tanulással. Tisztában vagyok vele hogy erős szak meg kell a matek de érdekel és képesnek érzem magam arra hogy meg tudjam csinálni.
2020. jún. 25. 11:34
 14/17 anonim ***** válasza:
Hát, én azt ajánlanám ebben az esetben, hogy matek emeltet csinálj. Ismerősöm mondta, hogy az infót szinte 0-tól kezdik, viszont eléggé erős matekot követelnek.
2020. jún. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
*-ról
2020. jún. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Mivel neked mindenért fizetni kell, nem biztos, hogy megéri két lépésben csinálni.
2020. jún. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Matek emeltet ajánlok én is, mert mérnökinformatikus szakon a matek nehéz lesz. Informatikát kb a 0-ról kezdik, a programozás az, ami intenzívebb. Ezen felül a fizika tudás ami fontos, illetve az angol tudás sem árt, ha van.
2020. júl. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!