Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Végzés után merre tovább,...

Végzés után merre tovább, működne?

Figyelt kérdés
Egy félévem van hátra a képzésből (élelmiszermérnök) és rájöttem, hogy nem teljesen tetszik a szak. Msc-n szeretném folytatni a tanulmányaimat vegyészmérnökként vagy biomérnökként. Egy dolog miatt vagyok bizonytalan, hogy nem lennék nagy lemaradásban egy bsc-n végzett bio vagy vegyészmérnökkel szemben? (SZIE-n tanulok jelenleg)

2020. jún. 28. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Élelmiszermérnökin voltam én is, van biomérnök ismerősöm. Még a tanár és a tárgyak is ugyanazok voltak sok esetben. Nem lennél nagyon lemaradva, folytasd csak ott, ha tetszik. Vegyész már más helyzet, az kicsit erősebb kémiából, mint ami lecsósként nálunk volt, bár Kosáry tanárnő kitesz magáért, de akkor is :)
2020. jún. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is úgy gondolom hogy a kémiát kellene inkább megnyomnod. Egyébként semmi akadálya nincs ennek, minden tanulható, szóval mindenképp azt próbáld meg amit szeretnél.
2020. jún. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. jún. 28. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!