Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mik a feltételek, hol tudom...

Mik a feltételek, hol tudom jelentkezni szülész-nőgyógyászati munkakörre?

Figyelt kérdés

Mindenképpen szülészeti ágon szeretnék elhelyezkedni (gimnáziumi érettségim van).

Hol, milyen feltételekkel lehet elkezdeni?

(BAZ. Megye)

Köszönöm válaszotokat! :)



2020. júl. 1. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Orvosi egyetem, aztán szakosodás szülészet-nőgyógyászat felé.
2020. júl. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez troll kérdés?


A szülész-nőgyógyász egy ORVOS tehát nyilván kell egy általános orvosi képzés hozzá, ami hat év, majd ezt követi öt év szakorvosképzés. De kérdező neked nem javaslom...

2020. júl. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kedves 2. Válaszoló! :) Az értelmezést javasolnám számodra.

Szülészet-Nőgyógyászati osztályon nem csak orvos dolgozik!

Ápoló, szülésznő, csecsemős stb!

2020. júl. 2. 14:16
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem a második vagyok, de azt nem írtad hogy csak az osztályon szeretnél dolgozni, csak hogy szülész-nőgyógyász munkában.

Amiket felsoroltál, azok OKJ-val elvégezhetők. Sima érettségivel nem vesznek fel, de ezek csak 2 éves képzések.

2020. júl. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező én meg az értelmes fogalmazást! Szülész-nőgyógyász munkakör az orvost feltételez. Pont. Egyébként pont az EÜ az a szakma ahol rohadtul egyértelműen kell fogalmazni, mert életek múlnak rajta. Szóval mielőtt elkezded a sulit én javaslom, hogy pár szépirodalmi könyvet olvass el, nem fog megártani...
2020. júl. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ápoló/csecsemőápoló lehetsz akár egy OKJ-val, vagy egyetemet is végezhetsz ápoló szakon. Szülésznő pedig már csak szülésznői diplomával lehetsz, rég megszűnt az OKJ.
2020. aug. 27. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!