Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen alternatív gimnáziumoka...

Milyen alternatív gimnáziumokat ismertek? Tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok. Pszichés probléma miatt többször kellett halasztanom a 9-et, így 8 általánosom van. Alternatív gimnáziumot keresek. A Belvárosi Tanodába nem vettek fel, a Zöld Kakasból már telefonon elutasítottak, mert nem szorongók járnak oda, hanem szabályokat betartani nem tudó fiatalok. Ismertek ezeken kívül még alternatív gimnáziumokat, esetleg olyat amiről tudjátok is, hogy szorongásos problémával is felvesznek?

2020. júl. 1. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tatán a Színes Gimnázium.
2020. júl. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Bocsánat, azt kihagytam, hogy Budapesten kéne. Vagy azt nem tudom, hogy ilyen iskolák közül létezik-e olyan aminek van kollégiuma, mert úgy jó lenne nem budapesti is.
2020. júl. 1. 22:19
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Tatán van kolesz, érdemes utánanézni. Pest 60 km. Mondjuk tandíjas, de érdemes megkérdezni.
2020. júl. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]

Kattints rá a térképre!

2020. júl. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!