Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » BGE KVIK vagy PSZK? Vélemények...

BGE KVIK vagy PSZK? Vélemények, tapasztalatok

Figyelt kérdés

Tanácsot szeretnék kérni. Kereskedelem marketing szakon tanulok de a KKK-n. A specializáció amire mennék a későbbiekben az a kereskedelmi logisztika. A jelenleg karon sajnos marketing specializáció közül lehet majd választani és hiába 2 karon zajlik az oktatás tudomásom szerint nincs lehetőségem a másik kar specializációját megjelölni. A KKK közössége nem az én világom. A kérdésem az lenne, hogy a KVIK milyen?

Számomra a legfontosabb dolog, hogy piacképes diplomám legyen emiatt gondolkodtam a pénzügy-számvitelen annak ellenére, hogy csúszás van a két tanterv között. A PSZK-ról sok jót hallottam. A váltás tulajdonképpen a KVIK-en való oktatáson, közösségen múlik.


Előre is köszönöm a segítséget.



2020. júl. 2. 18:28
 1/1 anonim válasza:

Szia! Én KVIK-en tanulok (foszkon,tudom más,de azért van már tapasztalatom KVIK-en). Én szeretem, vannak normális,segítőkész tanárok, de vannak az ellentétei is :D

Turizmuson többet tanul az ember, vendéglátásán nem annyira.

2020. júl. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!