Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szükséges, hogy egy középiskol...

Szükséges, hogy egy középiskolás gyereknek legyen pc-je?

Figyelt kérdés
Vagy elég, ha van okostelefonja? Az általánost úgy csinálta végig, hogy nem volt számítógépe. Éri-e valamilyen hátrány?

2020. júl. 3. 20:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
A telefon nem elég, nem mindent lehet megoldani rajta. Kell a pc vagy laptop
2020. júl. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szükséges. Szerinted milyen mobilon ppt-t csinálni?
2020. júl. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Engem az is meglepett, hogy az általánost végig lehetett csinálni nélküle.


És akiknek nincs rá pénze, vagy valamilyen okból nincs gépük, azok hogy oldják meg?

2020. júl. 3. 20:38
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Igen, szükséges. Nekem már általánosban is kellett ppt-t, stb. csinálni, az informatikatanár(negyediktől volt informatika órám), kijelentette, hogy mindenkinek vennie kell otthonra számítógépet, vagy minimum egy laptopot, mert lesznek otthoni feladatok. Mondjuk én középiskolában informatika szakra mentem, és ott pedig alap volt, hogy otthon legyen számítógép, de a többi osztálytól is meg volt ez követelve, folyamatosan volta olyan otthoni feladatok, amire nem volt elég egy tablet, vagy telefon.
2020. júl. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

,,És akiknek nincs rá pénze, vagy valamilyen okból nincs gépük, azok hogy oldják meg?"

Ott megszívja a diák, mert ő fog egyest kapni, meg beírást, meg hasonlók. A tanárokat abszolút nem érdekli, hogy honnan teremted elő a számítógépet, vagy az egyéb eszközöket, amik kellenek. Esetleg, ha az iskolában van könyvtár, és ott számítógép, akkor oda be lehet ülni talán tanítás után, de például nálunk nem volt a könyvtárban számítógép gimiben. Vagy egy informatikatanárral kell beszélni, aki tanítás után beengedi a diákot az informatika terembe házi feladatot készíteni, de valamikor ezek a lehetőségek sem élnek, mert az utóbbi is a tanár/könyvtáros jóindulatán múlik.

2020. júl. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, kell. Nem többmilliós Asus gamer laptopról van szó. Már 30 000-ért is lehet használtan olyan asztali gépet venni, ami alkalmas internetezésre és Office programok kezelésére.

Gyakorlatilag lomtalanításkor állnak az ilyen gépek az utcán.


"És akinek nincs rá pénze?"

Ugyanezt a kérdést felteheted ceruzával, tollal, körzővel, tesicuccal, osztálypénzzel, stb. kapcsolatban is.

2020. júl. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Kell a laptop vagy pc, bár itt teszem hozzá, hogy nem kell feltétlen saját. A családi gépen, vagy apa/anya laptopján is meg tudja csinálni a gyerek azt a ppt-t, ha odaengedik.
2020. júl. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem legalább egy számítógép, laptop vagy nagyobb tablet ma már elengedhetetlen minden családban. Saját tényleg nem létszükséglet, de valamin meg kell írnia az olyan házikat. Nekem pl csomó emailen keresztül beadandó házidolgozatom, ppt-m volt.
2020. júl. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%

"És akinek nincs rá pénze?"


Az bekönyörgi magát szabadidejében az infóterembe és megcsinálja ott

2020. júl. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
84%
Ezért nem kéne gyereket vállani annak, akinek nincs pénze tisztességesen felnevelni. Ez nem merül ki annyiban, hogy mindig van zsíros deszka reggelire, paprikás krumpli ebédre és van hol aludnia.
2020. júl. 4. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!