Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Sportedző OKJ-hez kell bármily...

Sportedző OKJ-hez kell bármilyen szintű tapasztalat az adott sportágban?

Figyelt kérdés

Természetesen, ha valaki ilyen képzésen akar résztvenni akkor űzi az adott sportot, amiben edző akar lenni, csak nem tudtam hogy tegyem fel a kérdést máshogy.

Szóval, esti- vagy nappali képzéses OKJ-re gondoltam itt (a fizetőseken, felnőttképzésben 1-2 év igazolható sportolói múltat kérnek). Az ingyenes képzés leírásaiban viszont sehol nem találtam, hogy van-e ilyen követelmény.

A kosárlabda edző képzés érdekelne. Nem vagyok benne semmilyen egyesületben (elvileg ez nem probléma) és profi játékos sem vagyok. Szeretek játszani, de csak a suliban vagy máshol játszottam. A sulim nem volt épp a sportolók paradicsoma, tehát rendes csapatom se volt soha. (Kb 2 évig játszottam csapatban és versenyeken is voltunk, de ez 5-6-ikban volt, szóval úgy gondolom, hogy ez nem számít. Ráadásul nem volt túl jó se az edző, se a csapat ☹ ). Mennyire jelent ez hátrányt vagy egyáltalán elkezdhetem így a képzést?

Remélem valaki tud válaszolni🙂



2020. júl. 3. 23:08
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!