Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek az idei pótfelvéte...

Szerintetek az idei pótfelvételin lesznek államilag finanszírozott helyek is, vagy ugyanúgy csak az önköltségesek lesznek? (Pedagógusképzés)

Figyelt kérdés
Több tényező is közrejátszik a kérdésem felvetéséhez, első sorban a járványhelyzet, sokan nem mentek el érettségizni, vagy a felvételihez szükséges emelt szintű érettségit tenni. A másik, hogy ez lesz az első olyan év, amikor már kötelező egy emelt érettségi, és sokan úgy felvételiztek februárban ennek hiányában, hogy nem is tudtak erről, vannak akik a mai napig úgy gondolják, hogy a nyelvvizsga mentességgel az emelt érettségit is eltörölték a felvételi jelentkezéshez, de ez nem igaz sajnos. Emiatt is kérdezem, hogy szerintetek lehet reménykedni abban, hogy nem fogják feltölteni az államis helyeket első körben, és marad hely pótvelvételin? Pedagógusképzés területére irányulna a kérdésem.

2020. júl. 5. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kizártnak tartom.
2020. júl. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem se, pótfelvételin mindig csak önköltséges szokott lenni.
2020. júl. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, mert én is érintett vagyok. Én a vírus miatt július közepén tudok csak záróvizsgázni, mert addig szakmai gyakorlatot kell teljesítenem, ami miatt kizártak a mesterképzés felvételijéből. Idén a járvány nagyon sok mindenkinek bekavart, nagyon nem lenne fair, ha ilyesmik miatt csak fizetősre lehetne menni, mert így nagyon sokan kiesnének.
2020. júl. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

elvileg lenne:


[link]

2020. júl. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!