Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » BME-n karon belüli szakváltás,...

BME-n karon belüli szakváltás, így lehetséges?

Figyelt kérdés
BME üzinfóra fogok valszeg járni, viszont a villamosmérnökivel többre mennek valszeg. Ha az én tantervemen kívül, teljesítem a villamosmérnöki szak tantervet is(egyszerűen felveszem a tárgyait), a képzés végén be tudom számítani a tárgyakat? Így nem kéne ujrafelveteliznem,ez így lehetséges?
2020. júl. 10. 05:28
 1/3 anonim ***** válasza:

“ Valszeg többre megyek “ Olvasgatom itt a kérdéseket, egyik elvégzett egy bsc-t és megkérdezi hogy az msc-vel hova tud elhelyezkedni, másik azt se tudja merre van arccal előre, ritka g*ci buta emberek vannak egyetemen, kiábrándító....


Válasz a kérdésre, a tanulmányi osztályon kell érdeklődni ezzel kapcsolatban.

2020. júl. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem hallottam még olyat, hogy bprofról villamosmérnökire vált valaki így. Szerintem újrafelvi gyanús inkább, de érdeklődj majd a TH/TO-nál.
2020. júl. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen lehetőség, csak olyan szakon szerezhetsz diplomát, amelyikre felvettek. Hiába teljesíted a villamosmérnöki tárgyakat (ami amúgy kb. lehetetlen egy másik képzés mellett, ráadásul a kettő együtt kb. 4 félév alatt elviszi az államilag finanszírozott kreditjeidet), mindenképpen felvételizned kell, és csak utána ismertetheted el a tárgyakat.
2020. júl. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!