Tovabb tanulás?

Figyelt kérdés
Minden egomhoz közeli iskoláról szívesen meghallgatom a véleményeket.

2020. júl. 13. 11:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Mindenekelőtt fontos, hogy ügyelj a helyesírásodra, kiváltképp az összetett szavakra!

2020. júl. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Autokorrektet használok, sokszor nem tehetek arról amit átjavít, de köszönöm a tanácsot.
2020. júl. 13. 13:25
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az autokorrekt biztos, hogy a továbbtanulás szót nem tagolja szét, főleg nem olymódon, hogy az első felét ékezet nélkül, a másikat ékezettel írja.


Egyébként nem tudom eldönteni, hogy ezt a kérdést komolyan gondoltad-e.

Milyen iskola? Közép? Egyetem?

Mit kell rólad tudni?

Hol élsz? Vagy egész Magyarország? Esetleg Európa, vagy más kontinens is szóbajöhet?

2020. júl. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

De, az választotta szét, mivel általában nem használom az ékezeteket ezért lett belőle tovabb, nem hiszem h ez lesz ma az Ön legnagyobb gondja + ha a kérdésbe 1 szó volt elírva nem nagyon értem, h miért kell belekötni az emberbe de oké, elnézést, h érdeklődni mertem :D

Igen, komolyan gondoltam, nem véletlen írtam h MINDEN EGOMHOZ közeli iskola, nyilván azért mert Egomhoz közel lakom, és velemenyeket szerettem volna hallani azoktól akik a környéken lévő bármelyik iskolában tanultak/tanulnak. Abban igaza van, hogy nem írtam bele a kérdésbe, h egyetemet keresek.

2020. júl. 13. 13:36
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, valóban pongyola stílusban fogalmaztam.

Szerintem a többség - én is - félreértelmezte a kérdést, az ego szóra gondoltak, nem Esztergomra.

2020. júl. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Még akkor olvastam a kérdést, mikor egy válasz sem volt. Előszöris azért, mert én is érdekelt vagyok továbbtanulás témában, másrészt kíváncsi voltam, milyen szöveg tartozott egy ennyire helytelenül megfogalmazott kérdéshez...


Megmondom őszintén, ha tudnék válaszolni se tettem volna, mert a kérdésedből nem derül ki, hogy mit akarsz. Nekem fogalmam nem volt, hogy az "egom" alatt Esztergomot kell érteni, és mondom, így hogy az egyik válaszoló megírta se válaszolnék neked, mert egyszerűen ez a hanyagság nem érdemel normális válaszadást. Jó lenne megtanulni helyesen és érthetően írni, mert itt általában az ilyen értelmetlen kérdésekre vagy nem jön válasz (mert kevesen veszik a fáradságot, hogy kigöbözzék a kérdés értelmét) vagy csak trollkodás, és a kérdező kifigurázása.

Erről ennyit. Bár gondolom ha most készülsz gimibe, akkor még 16 éves sem vagy...

2020. júl. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, utólag belátom, hogy igazán kiirhattam volna. Nem értem az utolsó mondatot :D Elmondtam, hogy egyetem után érdeklődők nem gimnázium után.
2020. júl. 13. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!