Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Osztatlan tanári után mit...

Osztatlan tanári után mit lenne érdemes tanulni?

Figyelt kérdés

Alapvetően az lenne a motivációm, hogy többféle lehetőségem legyen a következőkben. Angol az egyik szakom, amit nagyon szeretek és már 1,5 éve dolgozom is hivatalosan bejelentett nyelvtanárként. Azonban nem szeretnék csak erre az egy lábra támaszkodni. Mindenképp nyelvi területen akarok mozogni (németből felsőfokúm van).


Nekem alapból a fordító/tolmács jutott eszembe, mint B terv, azonban nem tudom, egy ilyen basic párosítással (angol-német) mennyire van értelme időt és pénzt beleölni. Illetve nem tudom, milyen más, egyéb lehetőségek vannak. Fontos szempont lenne, hogy tanítás mellet is tudjam végezni másodállásként, vagy esetleg később főállásként.



2020. júl. 13. 14:22
 1/2 anonim ***** válasza:
21%
nem tudom kérdezd az ELTE seket.
2020. júl. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
63%
Ajánlom figyelmedbe a kultúra és művelődés területét, ahol akár szervezőként is tudnál foglalkozni a nyelvtudásoddal emberekkel. Másrészt, ha lenne egy erős németem, én rámennék a néderlandisztikára, ami eléggé spéci tudás és azzal simán elhelyezkedhetsz sok pénzért cégnél.
2020. júl. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!