Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az alábbi szakjogászi képzések...

Az alábbi szakjogászi képzések közül melyik lenne az ideálisabb?

Figyelt kérdés

Pázmánynak van társasági és cégjogi szakjogász képzése és európai jogi szakjogász képzése is, utóbbi angolul.

Engem mindkét terület érdekelne és mivel elsősorban jogtanácsos szeretnék lenni, így a társasági jog még jól is jöhet.

ELTE-n is gondolkodom angol, international business law LLM képzésen, nem tudom ez mennyire lenne hasznos.


+1 Corvinuson a jogász-közgazdász képzés, ami szintén édekel, viszont borzalmasan drága (400k/félév)



2020. júl. 13. 15:00
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg jogtanácsos szeretnél lenni, akkor szerintem a társasági jogot kellene választanod. :)
2020. júl. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!