Hogy lesznek 2021-től a felnőttképzések?

Figyelt kérdés

Ugye most megváltoztatják a jelenlegi OKJ-s rendszert. Én 2022-ben fogok diplomázni és akkor még el akarok menni egy okj-s burkoló tanfolyamra.

De akkor muszáj lesz beülni 2-3 évre egy iskolarendszerű képzésbe? Levelezőn nem lehet majd csinálni?

Jelenleg 10 hónap alatt megvan és csak szombaton kell bejárni.



2020. júl. 17. 00:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia, ha bírod a strapát, és mondjuk egyetemen nappali képzésre vettek föl, akkor szombatonként eljárhatsz burkolni. És akkor mondjuk heti egy napod, a vasárnapod lesz szabad.

[link]

[link]

Nem pont erre gondoltam , hogy linkelem, de itt is le van írva, össze van gyűjtve tehát.

Itt a többi cikk ahonnan kinéztem ezt most pl

[link]

Illetve hát, mondjuk nappalin ott több óra van, talán többször kell készülni órára feladattal; nem tudom, milyen szakra készülsz

Vagy esetleg, hogy tudnál -e passziválni még erre a félévre, meg hogy kéne-e, ha mondjuk ez lenne az első féléved (amúgy passziválni első félévet nem mindig lehet) Ja és asszem február elején szokott kezdődni a tavaszi félév; és talán december első felében szoktak még órák lenni, olyan 15-16-áig; és akkor utána vizsgaidőszak jön, amikor nem kell már rendszeresen bejárni; és ha mondjuk szeptemberben indul egy tanfolyam, akkor ez mondjuk 6 hónap. Tehát így mondjuk pl nem jön ki 10-re de és mondjuk lehet,hogy évközben is vannak vizsgák, a szorgalmi időszakban is talán, de nemtom.

2020. júl. 17. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
*szóval tehát esetleg, vasárnap is tanulni kell, és akkor két képzésre is kéne készülnöd esetleg, hogy mindkettőben helytállj. De amúgy egyébként nem tudom, külföldön is vannak-e okj-k; meg valami ilyet hallottam, hogy ez nem az új okj, de szal ez kettéválik, az új okj-ket átlagban asszem 3 évesre tervezik, de mondtak valami ilyet, hogy a felnőttképzés az csak 2 lesz; tehát van még reményed; vagy esetleg pl nem tudom, külföldön tudsz-e ilyet elvégezni.
2020. júl. 17. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!