Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Soten, a mentőtisztin minden...

Soten, a mentőtisztin minden évben ugyanaz az órarendje az elsőéveseknek? Vagy fog változni a tavalyihoz képest?

Figyelt kérdés

2020. júl. 19. 19:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Se sotés, se mentőtiszt nem vagyok, de nálunk az a tapasztalat, hogy általában ugyanaz az órarend, néha viszont van, hogy változtatnak valamit.

Pl nekünk évekig ugyanaz volt, az én évfolyamomnál meg annyit csináltak, hogy egy tárgy aminek 2 félévig volt elmélete és gyakorlata tömbösítve lett, egyik félév elmélet, másik gyakorlat. Most évekig ez a verzió marad.

Hatalmas változások szerintem máshol sincsenek, kiindulhatsz az eddigi órarendből.

2020. júl. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!