Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Idén jelentkeztem a BME-VIK...

Idén jelentkeztem a BME-VIK villamosmérnöki karára és pár kérdéssel fordulnék hozzátok kollégiumokkal kapcsolatban. ???( Csak, hogy elfogadja a kérdést! :D)

Figyelt kérdés
Igaz 3 nap még a ponthatárok kihirdetése de nagy valószínűséggel markomban tudhatom a felvételt, így most kollégiumokat néztem de nem igazán tudom, hogy melyik milyen. Tanulmányi alapon sajna nem esélyes, hogy felvesznek valahova is (423 pontom lett) így a szoc. alapon pályáznék.Schönherzről hallottam csak de róla se találtam releváns véleményeket csak egy-két elvontat :D. Úgyhogy, ha valakinek esetleg lenne valamilyen tapasztalata bármelyikről azt nagyon szépen megköszönném. <3

2020. júl. 20. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindenképp a Schönherz legyen az első helyen megjelölve :D Az a VIK közösségi központja, nagy hiba azt kihagyni.


Szoc pályázattal ha pozitív pontszám jön ki, akkor biztos van szobád. Sosincs elég jelentkező a szocos helyekre, mindig tanulmányisokkal töltik fel a megmaradtakat

2020. júl. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, nyugodtan zaklass konkrét kérdésekkel
2020. júl. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
*halk megjegyzés engem tavaly vettek fel (mind vikre,mind koliba) és 420 volt tanulmányi alapon a ponthatár.Szóval add be tanulmányi alapon is.
2021. máj. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!