Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha megkezdtem annak idején...

Ha megkezdtem annak idején egy OKJ-t estin ingyenesen, de időközben abbahagytam, akkor ugrott az ingyenes esti OKJ-m?

Figyelt kérdés
2020. júl. 28. 20:45
 1/6 A kérdező kommentje:
Esetleg honnan tudom megérdeklődni, hogy még hány ingyenes OKJ-s képzésre vagyok jogosult?
2020. júl. 28. 20:47
 2/6 anonim ***** válasza:

Az adatlapon azt kell megjelölni, hogy van e már 2 OKJ-s szakmád.


Ha van akkor nem jár, ha nincs akkor jár.

2020. júl. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az egyiknél eljutottam a vizsgáig, de sajnos egy elég komoly családi probléma miatt nem tudtam elmenni a vizsgára, aztán azóta nem is foglalkoztam vele (ez már több éve volt). De akkor ezek szerint csak a befejezett számít. Sajnos próbáltam utána olvasni többször is, de nem igazán találtam hasznos dolgot a neten ezzel kapcsolatban. Köszönöm :)
2020. júl. 28. 21:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért kérdez utána,hogy nem elég e, hogy csak újra vizsgázz.
2020. júl. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Inkább már másik irányba szeretnék elindulni, ezért is szerettem volna tudni.
2020. júl. 28. 21:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Menj nyugodtan, nem látják a rendszerben, csak akkor számítják be, ha van okj vizsgád is belőle. Egy teljesen más suli az életben nem fogja kitalálni, hogy te jártál máshova is, ha nem mondod. Ne keverd a felsőoktatással :D
2020. júl. 30. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!