Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Közgazdaság szak után butaság...

Közgazdaság szak után butaság lenne elvégezni egy fizika szakot?

Figyelt kérdés
Jelenleg pénzügy és számviteles vagyok, de elkezdett érdekelni a fizika. Lenne értelme elvégezni egy fizika szakot ez után?

2020. júl. 29. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
98%
Inkább egy mérnökit csinálj. Egy mérnök-gazdász vagy pénzügyes kombó elég ütős. 💪
2020. júl. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
Azzal is számolj, hogy a fizika alapszak 500000 ft/félév és osszesen 12 féléved van állami finanszírozassal.
2020. júl. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%
Javítson ki egy jobban hozzáértő nyugodtan, de én úgy tudom, hogy fizikusok alapból szoktak pénzügyi területen elhelyezkedni, szóval még előny is lehet egy banknál. Persze nem maga a fizikatudás miatt, hanem az analitikus gondolkodás, matematikai tudás, programozási készség meg ilyenek miatt.
2020. júl. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
91%

Egészen pontosan a fizikusok adattudósként (data scientistként) szoktak elhelyezkedni, valamilyen rejtélyes oknál fogva őket szinte kérdés nélkül felveszik ilyen állásokba. Jók az analitikus képességeik és intelligensek.


Kérdező ha ez az álmod, akkor jelentkezz és végezd el. Nem érdemes feladni az álmaidat!

2020. júl. 30. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!