Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szép estét! Kaphatnék pár...

Szép estét! Kaphatnék pár véleményt a továbbtanulással kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Jelenleg Kommunikació és közkapcsolatra felvételiztem az egyetemen. Szeretem ezt a szakmát, nagyon is tettszik viszont szeretnék mellé még egy olyan szakmát ami közel áll az orvosláshoz( nem nem akarok pénzt leszedni más emberekről úgy, hogy orvosnak adom ki magam valami gagyi diplomával mielőtt nekem esne valaki mert tudom, hogy ez lenne) nem szeretnék már ez után sokáig tovább tanúlni, nem valami kemény orvosi képzésre gondoltam csak valami olyat ami segit az embereknek, nagyon szeretnék segiteni az embereken valamilyen formában ahogy lehetne. Érdekel nagyon a táplálkozástan és a pszichológia is, abból érettségiztem és szeretem is de hosszúnak tartom a tanulást azok után, hogy én még mesterizem is a most választott szakomból majd.

Szóval nem akarok hosszú ideig még tanúlni utánna de szeretnék egy olyan szakmát ahol segíteni tudok másoknak.


2020. júl. 29. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Mint például ápoló?
2020. júl. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valamilyen asszisztens orvos mellett, szakápoló?
2020. júl. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
dietetikus, gyógytornász, egészségügyi menedzser
2020. júl. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!