Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan tudnam ezt kivitelezni?

Hogyan tudnam ezt kivitelezni?

Figyelt kérdés
Kiemelkedo tanulmanyi eredmenyem van (nemzetkozi, hazai versenyek), kozossegi munkat is vegzek es velemenyem szerint elegge komoly ambicioim vannak a jovore nezve. Jelenleg egy magyar nyelvu, sima gimibe jarok, viszont a magyar csak a masodik nyelvem es ez sajnos eleg sok mindenben akadalyoz, plusz az iskolaval sem vagyok megelegedve - ezert nagyon szeretnek egy angol nyelvu, IB (nemzetkozi erettsegi) rendszeru iskolaba jarni. Az egyiknel voltam mar felvetelin, fel is vettek volna, viszont sajnos a covid elegge nagy kart okozott a csaladomnak penzugyileg es nem igazan hajlandoak kifizetni a tandijat, osztondijat meg jelenleg egyik iskola sem nyujt. Kulfoldon elegge nepszeru jelenseg, hogy vannak un. educational sponsorok, akik segitenek, ha latnak benned lehetoseget... de Magyarorszagon van eselyem arra, hogy segitseget kapjak ilyen helyzetben?
2020. júl. 30. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:

"nagyon szeretnek egy angol nyelvu, IB (nemzetkozi erettsegi) rendszeru iskolaba jarni. Az egyiknel voltam mar felvetelin, fel is vettek volna"

Magyarországi iskolába vettek volna fel? És ez már múlt idő? Már mindenképpen lemaradtál róla?

Magyar állampolgár vagy?

2020. júl. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

#1 Egy magyarorszagi, angol nyelvu IB-s, suliba, igen. Nem mondanam, hogy teljesen lecsusztam rola - elegedettek voltak velem, viszont nincsen semmilyen osztondijprogramuk, ezert sajnos jelen pillanatban a sotetben tapogatozok.

Kettos allampolgar vagyok egyebkent.

2020. júl. 30. 18:42
 3/4 anonim ***** válasza:
És azt tudod már, hogy hol laknál? Mert pl. a helyi önkormányzatnál érdemes lehet körülnézni ösztöndíj ügyben.
2020. júl. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Probaltam mar, viszont sajnos a legtobb osztondij kizarolag a felsooktatasra vonatkozik, ilyen kaliberu sulikra sajnos nem. Azert koszonom a segitseged. :)
2020. júl. 30. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!