Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 286 ponttal 280 ponthatárú...

286 ponttal 280 ponthatárú Programtervező informatikus képzésre mennyi esélyem lehet bejutni?

Figyelt kérdés

A tanulmányi és érettségi eredményeim közepesek, az emeltem közepes és nem ér pusszpontot mert egyedül kellett rá készüljek,sosem voltam versenyen, nyelvvizsgára nem volt pénzem és az emeltet is egy barát segített kifizetni, tehát összességében mindenem szar,de az előző néhány év nyomása plusz tízen akárhány éves depresszió pszichológus és pszichiáter, iskolán belüli és magánéleti dolgok ellenére sem lettem öngyilkos, tehát kitartó vagyok,szeretek és tudok is tanulni ha azzal foglalkozhatok amivel szeretek (informatika) nem pedig azzal amit magasabbról letojok mint a verselemzések életrajzok 5ezer évvel ezelőtt történt háborúk után kialakult kereskedelmi útvonalak Putin és bábszínháza között,stb. Versenyekre sose akartam menni ha hívtak se mert "szégyenlős" vagyok piszok hamar zavarba jövök ha versenyről van szó és emberiszonyom is van.


Szóval lenne esélyem vagy inkább menjek arufeltoltonek napi bejelentéssel hogy legalább élni tudjak?

Igen rohadt negatív a nézőpontom jelenleg mert hatalmasabb pofonokat kapok 2 hete folyamatosan mint egész életemben. Bocs emiatt.


2020. júl. 30. 20:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az lenne a legjobb ha egyetemre mennél de azért keményen kell ott tanulni, az biztos. Nem tudom, hogy hova mennél de ott könnyebbnek kéne lennie mint máshol ahol több a ponthatár, szerintem. Tehát érdemes egyetemre menni de figyelni kell és tanulni, akkor lehet elvégezni. Szerintem ha valaki figyel az egyetemen gyengébb gimisként is átmehet. Tehát a kommentek azok pozitívak de ettől oda kell figyelni majd keményen, viszont akkor le is lehet diplomázni. Szerintem ennél jobban semmivel se járnál.
2020. júl. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Metionin ***** válasza:
Utolsó, nem a ponthatár dönti el hogy milyen nehéz a szak, az első válaszomban pont leírtam hogy hogy működik. Én biológus szakot végeztem és az akkori 280 maximum pontnál 135 pont volt a szak határa. Hogy miért? Mert 200 főre volt meghirdetve de csak 175-en jelentkeztek és így mindenkit felvettek, az utolsó ember pontszáma pedig 135 volt. Más kérdés, hogy a csapat fele kiesett már első év végén. Szóval igen, tényleg baromira tanulni kell de ez nem attól függ, hogy épp hány pont volt a ponthatár abban az évben.
2020. júl. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!