Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nemzetközi szállítmányozási...

Nemzetközi szállítmányozási és logisztikai szakügyintéző OKJ-ének van értelme? El lehet vele helyezkedni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 3. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Állítólag ez a logisztikai dolog most nagyon kelendő.
2010. aug. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
El lehet vele helyezkedni simán, de azt vedd figyelembe, hogy az OKJ-s képzéseken kívül számos egyetem "gyártja" a logisztikusokat (közlekedésmérnökök, közgazdászok, stb.). Igaz Te előnnyel indulsz velük szemben, mert nem kell a cégeknek annyit fizetniük, mint egy diplomásnak. Szerintem vágj bele. Veszteni nem vesztesz vele semmit.
2010. aug. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kelendő, biztos megélhetést nyújt. A legjobb barátnőm színkettes érettségi után elvégezte ezt a szakmát (meg egy másik hasonlót is), rögtön elhelyezkedett benne, egy év múlva már az egyik legnagyobb logisztikai multi osztályvezetője volt (21 évesen), és inkább nem mondom, mennyit keres... Szóval szerintem tanuld csak ki!
2010. aug. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget. Bár nem tudom szükség van ennyi ilyen végzettségű emberre!? Nagyon sok suliban van ilyen szak, az egyetemekről meg a fősulikról nem is beszélve.......
2010. aug. 3. 23:05
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is ezt akartam végezni,de akárhány álláshirdetést néztem,többbnyire felsőfokú műszaki/gazdasági végzettséget kértek,logisztikai szakiránnyal..:(


+++Nem árt, ha van minimum 1 év gyakorlatod..

2010. aug. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*többnyire
2010. aug. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én is így látom, jobb állásokhoz főiskola vagy egyetem kell, kisebb cégeknél meg elég a középfokú végzettség nyelvtudással.
2010. aug. 4. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!