Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen OKJ képzést érné meg...

Milyen OKJ képzést érné meg elkezdeni? (Ami ér is valamit) Ha ez lesz az első OKJ képzésem akkor ingyenes?

Figyelt kérdés
Ti mit és hol végeztettek el? Mennyire tudtátok használni a tudást?

2020. aug. 4. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez engem is erdekelne

En se talalok olyat ami tetszene

2020. aug. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Milyen terület érdekel a legjobban? Hátha tudok segíteni azon belül!

Üdv :22f

2020. aug. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Gazdasági terület, de kicsit a műszaki terület is érdekel.

De a rendezvény szervezői pálya is érdekelne csak nem gondolom hogy könnyen el lehetne vele helyezkedni,főleg nulla tapasztalattal.

2020. aug. 7. 15:10
 4/6 anonim ***** válasza:

Esetleg Logisztikai és szállítmányozási ügyintéző.

Van benne gazdasági rész bőven, nagyon kevés műszaki is és azért az elég sokrétű is, mivel raktárban és a fuvarozási ügyintézézéssel kapcsolatos dolgokhoz is jó.

2020. aug. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam, de van egy alap diplomám műszaki menedzser logisztikai szakirányon. Szóval a logisztika ez miatt már megvan.
2020. aug. 9. 08:14
 6/6 anonim ***** válasza:

Ilyen gazdasági OKJ-kat nem érdemes elvégezni, azon a pályán alap az egyetem.

Menj valami szakmát tanulni.

2020. aug. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!