Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Orvosira egyéni vagy csoportos...

Orvosira egyéni vagy csoportos órákra érdemes jelentkezni?

Figyelt kérdés
Már elvégeztem egy BA-t, teljesen más területen, ezért gimi óta nem gyakoroltam biológiát/kémiát. Ott azonban szerettem és jó voltam belőle, tehát nem teljesen nulláról indulnék, de tény, hogy sok mindent elfelejtettem már. Érdemesebb egyéni kurzusra járni, vagy csoportosra? Esetleg mindkettő? Az utóbbi anyagilag megterhelő lenne, de ha kell, akkor kell. Köszi a válaszokat!
2020. aug. 4. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:
33%
Nem értem mire gondolsz. Mi az, hogy csoportos és egyéni kurzus? Az egyetemen meg van adva, hogy melyek a kötelező tárgyak, amiket teljesíteni kell.
2020. aug. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a kérdező az érettségi felkészítőkre gondolt.

Nekem az egyéni jött be, nem szerettem mások tempójához igazodni.

2020. aug. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első: nem azt írtam hogy “orvosin” hanem “orvosiRA”. Amúgy sztem elég egyértelmű volt a kérdés.

Második: köszi!

2020. aug. 5. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!