Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emberi erőforrás tanácsadó...

Emberi erőforrás tanácsadó mester vagy gazdasági alapszak?

Figyelt kérdés

Jelenleg pszichológia alapszakon tanulok, viszont rájöttem, hogy inkább gazdasági irányban szeretnék elhelyezkedni. Szerintetek HR tanácsadó mestert érné meg elvégezni vagy egy gazdasági alapszakot (3 érdekel: kereskedelem és marketing, nemzetközi gazdálkodás, pénzügy-számvitel)


Ha valaki jár/járt HR tanácsadó mesterre, mennyire piacképes ez a szak? Mennyire lehet vele munkát találni, ill. mennyi fizetésre lehet számítani?


Gazdasági alapszak önmagában mennyire elég? Kell hozzá mestert végezni? Melyik a legpiacképesebb?


Köszönöm a válaszokat!



2020. aug. 7. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Igazából mindegy mivel Magyarországon biológus, gyógytornász csajok a HR-sek(de pl Sopronban andragógia szakos is van az Autolivnèl) így teljesen mindegy,hogy mit vègzel.Nő legyen+kapcsolat.Az nem gond,ha például a HRsek alapvető fogalmakkal nincsenek tisztában pl munkaerő közvetítés kölcsönzés közötti különbség stb...a színvonal igazi magyaros vagyis Európa egyik legrosszabbja.Kivève Budapest ott azért most már felvesznek férfit is HR-re.
2020. aug. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát lány vagyok, meg már dolgoztam is multiknál, szóval esetleg kapcsolat is van, meg szakmai tapasztalat is. Inkább az érdekel fizetés és elhelyezkedés szempontból nem-e járnék jobban pl egy pénzügy-számvitellel
2020. aug. 28. 18:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor fizetèsek, elhelyezkedés szempontból sokkal jobb pénzügyi számviteli vonal.
2020. aug. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!