Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a különbség a két OKJ...

Mi a különbség a két OKJ között, melyiket érdemesebb elvégezni szerintetek?

Figyelt kérdés
nemzetközi szállítmányozási és logisztikai szakügyintéző, vagy logisztikai ügyintéző, nem tudom, hogy mennyiben eltérő a két szak, illetve szerintetek megéri valamelyiket elvégezni?
2010. aug. 4. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:

A nemzetközi az emelt szintű képzés(DE nem felsofokú!!!)

A "sima" szállítmányozási pedig középszintű..

Ha pl.most elvégzed a középszintű szállítmányozásit,kéásőbb csak pár tárgyat kell ene teljesítened és meglesz a nemzetközi száll.ügyintéző végzettséged is..

Mivel csak pár modul különbság van a 2 közt.

2010. aug. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jav.*felsőfokú
2010. aug. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
vagyis sima Logisztikai.. (nem szállítmányozási)..bocs elírtam:D
2010. aug. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
és szted melyiket érdemes elvégezni a kettő közül?
2010. aug. 4. 17:05
 5/5 anonim ***** válasza:

Eddigi válaszok írója vagyok


Mint írtam, nagyon sok különbség nincs a 2 közt..Pár modul(óra)eltérés...Valamivel több az emeltszintű képzés...


Nyilván ha van rá módod,akkor inkább az emeltszintűt végezd,talán azzal előnyben lennél egy középszintűt végzett jelentkezővel szemben egy álláshirdetés esetén...



De sajna az a baj,h.logisztikai munkáknál 90%ban felsőfokú gazdasági/műszaki végzettséget kérnek,LOGISZTIKAI szakiránnyal.Ezzel pedig még az emeltszintű OKJ se nagyon veszi fel a versenyt..:S

2010. aug. 8. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!