Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az egészségügy asszisztensnek...

Az egészségügy asszisztensnek mik a feladatai?

Figyelt kérdés
Okj-kepzesre gondolok az érdekelne mik tartoznak a feladatai közzé?

2020. aug. 17. 17:24
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Az olyan mint az ápoló?
2020. aug. 17. 19:53
 2/15 anonim ***** válasza:

Több szakiránya van. Van egy eü alap, amit mindenki tanul, aztán szakosodsz.


Pl.: [link]

2020. aug. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Akkor olyan mint egy ápoló?
2020. aug. 19. 11:55
 4/15 anonim ***** válasza:
Olvasd el a leírását, abból kiderül.
2020. aug. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Elolvastam és az jött át hogy azért valamivel tisztább jobb munkakör mint egy ápoló
2020. aug. 19. 21:34
 6/15 anonim ***** válasza:
49%

Igen. Az OKJ-s ápolók végzik általában a legkoszosabb munkákat. Pelenkázás, fürdetés, etetés, ágyneműcsere, stb.


Ezt csak annak érdemes elvégeznie, akibe rengeteg önfeláldozó hajlam szorult. Van olyan ismerősöm, aki született ápoló. Mindenkiért aggódik, nagyon szeret segíteni az időseknek, az egész élete a másokért való önfeláldozásról szól, nagyon kevés fizetésért, de neki ez nem gond. Őt ez élteti. Ha te nem vagy ilyen, akkor nem lehetsz jó ápoló, szerintem.

2020. aug. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ezért akarnám megpróbálni inkább az aszisztens mert a munkakör hasonló csak tisztább és így is tudok segíteni az embereknek
2020. aug. 19. 22:28
 8/15 anonim ***** válasza:
Egyetem nem jöhet szóba?
2020. aug. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Sajnos nem mivel olyan szinten nem tudtam sose tanulni
2020. aug. 19. 23:08
 10/15 anonim ***** válasza:
Akkor érdemes a gyógymasszőrin is gondolkodnod az egészségügyi asszisztens mellé. Jól jöhet keresetkiegészítésnek, ha vállalkozásban masszírozol, de azzal is el lehet helyezkedni főállásban, csak elég nagy a konkurencia.
2020. aug. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!