Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ajánlanátok nekem valami jó...

Ajánlanátok nekem valami jó kémia feladatgyűjteményt, amelyben elméleti kérdéseket jobban lehet gyakorolni emelt és közép szinttű érettségihez?

Figyelt kérdés
Számolásos feladataim vannak, ami probléma, hogy elméleti kérdéseket jobban be tudnám gyakorolni, ha létezne egy részletesebb feladatgyűjtemény. Megvan például a Mozaikos 11-12 Fgy. de például egy fejezetbe veszi az összes oxigéntartalmú szerves vegyületet, amelyre szükség is van, hiszen vizsgán így fordul majd elő, de jobban menne ha először kisebb fejezetekre vonatkozó kérdésekkel, feladatokkal találkoznék. Azon kívül utóbbi gyűjteményben éppen az elméleti kérdések válaszait nem adták meg, hogy normálisan tanulni lehessen. Létezik ilyen könyv esetleg? Akár feleletválasztós is lehet.

2020. aug. 20. 09:12
 1/4 Fizikakedvelő ***** válasza:
100%

Villányi Attilától a kétszintű érettségire készült munkafüzet egy remek választás:)


[link]

2020. aug. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia:)

Én is emelt kémiára készülök, s ahogy az előttem szóló is írta, ez a Villányi könyv jó választás.

Egy ismerősöm írt a mozaik-nak az elméleti kérdések megoldásait illetően, de azt a választ kapta, hogy azok nem elérhetőek. Sajnos azokat tehát nem lehet megszerezni, viszont a Villányi-féle könyvet csak ajánlni tudom.

2020. aug. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ajánlani*
2020. aug. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az Villányi könyv valóban nagyon jó, de ha tényleg csak az elméletre akarsz rámenni, akkor érdemes ezzel is tenned egy próbát:


[link]

2020. szept. 6. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!