Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ellátási lánc menedzsment, mi...

Ellátási lánc menedzsment, mi ez pontosan?

Figyelt kérdés
Ismerosom tanulja ezt es mikor megkerseztem nem.igazan tudta elmomdani hogy mi lehet majd ezzel a vegzettseggel. Felvin rakerestem de nem lettem okosabb.

2020. aug. 20. 14:41
1 2
 1/12 anonim válasza:
51%
És nincs interneted, hogy 2 kattintással ábrákat hívj elő? Nane.
2020. aug. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
En is ezt tanulom, az ismerősöd valószínűleg a világát sem tudja.
2020. aug. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Tömören összefoglalva:


Arra figyel, hogy az ellátási láncban(termelő - gyártó-kereskedelmi egységek-vevők) mindenkinek meglegyen minden eszköze,alapanyaga,erőforrása.

Megrendelhet, tovább küldhet árut, alapanyagot stb.


De komolyabban:


A képzés célja ellátásilánc-menedzserek képzése, akik az integrált vállalati logisztikai menedzsment összefüggéseit átlátva képesek a vállalati logisztikai rendszer és a vállalatokat átfogó ellátási láncok irányítására. A szükséges elméleti tudás birtokában, illetve a modern gyakorlati megoldások ismeretében képesek a vállalaton belüli, illetve a vállalatok közötti logisztikai folyamatok tervezésére, elemzésére és fejlesztésére, illetve azok hatékony vezetésére.

2020. aug. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Koszonom a tajekoztatast!

Arra meg kivancsi lennek hogy akkor ez nem is gazdasz kepzes janem logisztikus? Ha igen akkor ez eleg kiabrandito mert a mai vilagba egy erettsegivel is lehet logisztikus barki.

2020. aug. 20. 19:12
 5/12 anonim ***** válasza:

Idén tettem le a Log. ügyintéző OKJ-t és mi is foglalkoztunk az ellátási lánccal, de nem ez volt a célja a képzésnek.


Szóval szerintem, ha valaki ilyen ellátási lánccal szeretne foglalkozni, akkor mehetne logisztikára, hiszen bele foglalja az ellátási lánc feladatait.


De logisztikusból is rengeteg van, akár papírral rendelkezik, akár nem. Én meg sok más osztálytársam azért maradt ötöd éven, mert így csak egy év volt nekünk az OKJ, meg legalább lett papírunk róla és közben ki tudtuk találni, hogy mihez akarunk kezdeni.

2020. aug. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%

Ellátási lánc menedzsment egyetemen teljesen más mint OKJ-n. Ez is gazdasági kör, mint a vezetés és szervezés.



Ha ennyire vakon vagy, akkor válaszolj már arra hogy szerinted vezetés és szervezés vagy vállalkozásfejlesztés mester diplomakkal mit lehet kezdeni?


Ne hasonlitsatok mar az OKJ mezei logisztikus képzést egyetemi mesterképzéshez lol.


Hogy lesz egy OKJ logisztikusból mondjuk Senior Beszerző ha fel sem veszik sehova mert nincs diplomája?


Ez kb. olyan hogy van OKJ programozó vagy OKJ pénzügy számvitel.

2020. aug. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Koszonom az edsigi valaszokat! Mar csak egy konkret kerdesem lenne. Egy ilyen mesterdiplomaval milyen poziciok palyazhatok meg? Konkret munkakoroket irjatok kerlek, mert haverom beszerzo gyakornok, szoval akkor beszerzo lehet vele, 1 munkakor kipipalva, de mik vannak meg?
2020. aug. 21. 18:55
 8/12 anonim ***** válasza:
20%
Internet
2020. aug. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Felvi oldalán nincs feltéve semmilyen statisztika az elhelyezkedésekről, ami elég ciki. Internet többi oldalán meg írnak mindenféle megfoghatatlan munkakört aminek szerintem a fele sem igaz.
2020. aug. 22. 10:21
 10/12 anonim ***** válasza:
51%
Ha fogalmad sincs a képzésről illetve a területről, akkor honnan tudod hogy a fele sem igaz?
2020. aug. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!