Vajon lehetek jogász?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

16 éves vagyok, és leszbikus, és tovább szeretnék tanulni jogásznak. Tegnap anya megtudta, hogy leszbikus vagyok, jól le is szidott, meg minden amit el lehet képzelni, de nem ez a lényeg. Ma bejött a szobámba, és mondta, hogy elküld egy szexuál pszichológushoz, hogy csináljon velem valamit, mert ő így feleslegesen nem fogja fizetni az egyetemet, mert így nem érvényesülhetnék jogászként. (Nem tudom miért gondolja azt, hogy egy suttyó leszek, de nem is érdekes)

Most, hogy így felvázoltam az alaphelyzetet a kérdésem a következő: szerintetek tényleg nem tudnék jogászként dolgozni?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2020. aug. 23. 11:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen lehetsz jogász, ne stresszelj ezen.

A pszichológus egyébként anyukáddal ellentétben tudni fogja, hogy a szexualitásodat nem tudja megváltoztatni.

2020. aug. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
hát ez őrültség!! már miért ne lehetnél jogász? sőt, nagyon sok jogász meg ügyvéd van, aki kifejezetten melegjogokkal foglalkozik, pl. Indiában volt egy eset, hogy két nő akik jogászok elértek egy nagyon nagy előrelépést lgbtq jogokat illetően, és utána kiderült hogy ők amúgy együtt vannak évek óta. az biztos, hogy melegként kicsit más perspektívád van a világról, tudod milyen az, ha más vagy, milyen amikor kitaszítanak, amikor egyes országokban kivégeznének, pedig nem követtél el bűnt. én pszichológus leszek, és remélem, hogy érhetek el akár tudományos eredményt nem túl népszerű de fontos területeken, vagy terapeutaként életeket is menthetek. kitartást, HAJRÁ!! valósítsd meg önmagad!
2020. szept. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!