Hogyan tanuljak meg bal kézzel írni? A jobb kezemen ínhüvelygyulladás van egy éve és már nagyon fáj!

Figyelt kérdés
Most nyáron jobb egy kicsit,hogy ne használom annyit,de már előre félek a sulitól,amikor több oldalakat kell írni naponta.Sokszor már úgy fáj hogy sírni tudnék.Hogy tanulhatnék meg bal kézzel írni?Szeptemberig meg tudok tanulni olvashatóan írni?Gépezés közben már megy a bal kézzel egerezés,már nem annyira suta ez a kezem,mint régen.
2010. aug. 5. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Sok-sok gyakorlás. Mondjuk én hiába gyakoroltam hónapokig, nem sokat haladtam vele. Olyan szépen és gyorsan nem hinném, hogy fogsz írni, mint jobb kézzel.

Amúgy voltál orvosnál? Én valamilyen kenőcsöt kentem a kezemre (asszem Flector volt a neve) és mindjárt jobban lettem. Nem hinném, hogy egy év alatt ne múlna el hatásos kezelés mellett..

2010. aug. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

szia!

flectort én is használtam,csak az baj hogy van egy nagy csomó a kézfejemen,begyulladt ínhüvelytok ami nem akar elmúlni,olyan kemény mintha csont lenne.azon a csomón "pattog" az ujjam, és iszonyatosan fáj.voltam én már orvosnál,kaptam injekciót is,azt mondták hogy el kell múlnia.hát nem múlt el.akárhányszor visszamegyek,mindig csak azt mondják hogy pihentessen.már kb. fél éve fáslizom naponta,de semmi.

akkor mit tehetnék még?

2010. aug. 5. 14:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Menj masik orvoshoz, szerintem. Ez nem vesz teged komolyan.
2010. aug. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem is néha előjön az ínhüvelygyulladás:( de én nem fáslit, hanem sínt használok(tépőzáras), és az nagyon jól tartja a kezem ilyenkor.+ szintén flector kenőcs.
2010. aug. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vannak írólapok az írni tanuló gyerekek számára, az alapján gyakorolva megtanulhatod.
2010. aug. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!