Aug 28-ig a ponthatárok felfedtével akinek több pontja van mint ami a határ vagy azon túlra esik azt automatikusan felvették, vagy van valami más feltétele is? Az egyetem erről küld valami értesítőt, vagy bármit?

Figyelt kérdés

A Covid miatt én is pótfelvételin jelentkeztem inkább és ez a legeslegelső alkalmam :D

Ilyen információkat el fognak küldeni mondjuk emailben, vagy valami facebook csoportban? Pl azt is ,hogy melyik az első nap mikor menni kell és hova? :D Meg ha mondjuk kollégiumba szeretnék menni, akkor az egyetemnél kell jeleznem vagy valahol máshol? Még mindig úgy van, hogy az első félév tárgyait automatikusan válassza ki az egyetem, vagy azt is nekem kell már akkor eldönteni, hogy miket akarok?


2020. aug. 25. 17:29
 1/5 A kérdező kommentje:
Tényleg meg az is, hogy ha (ANA)- képzésre jelentkeztem, akkor távoktatásban nem tanulhatok? Vagy ez hogy működik?
2020. aug. 25. 17:32
 2/5 A kérdező kommentje:
Jaa igen sms-ben kapunk értesítést hogy felvettek-e vagy sem okés köszi, továbbiak?
2020. aug. 25. 17:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha annyi pontod van, mint a ponthatár vagy több, akkor felvettek. Természetesen majd fogsz kapni hivatalos értesítőt is akár e-mailben, akár postai úton az sms mellett. A tájékoztatóban meg benne lesz minden szükséges infó.
2020. aug. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van olyan egyetem, ahol felveszik a tárgyakat, de van, ahol magadnak intézed.
2020. aug. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen! ment mindenkinek a plussz! Valamit nem értem, hogy az első válaszolónak a kommentje miért lett törölve, hiszen hasznos infót adott (az sms-ről)
2020. aug. 25. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!