Budapesti gimnáziumok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most kezdem a 8. évemet az általános suliban és szeretnék érdeklődni hogy Budapesten milyen gimnáziumok vannak ahol van kollégium is? Közepes és erős is jöhet. Esetleg tudtok valamit ajánlani? 4-es 5-ös tanuló vagyok.

2020. aug. 25. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez függ attól, hogy akarsz-e valami „különlegeseg" tanulni. Arra gondolok, hogy ismerek mondjuk rajzos sulit, ahol van koli. Esetleg csak sima gimnáziumba akarsz járni?
2020. aug. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazából eredetileg zenét szerettem volna tanulni de sajnos abból nem lehet megélni és én úgy terveztem volna, hogyha zenés suliba megyek akkor utána elmegyek egy sima egyetemre. csak nem tudom hogy lehet e egyetemre menni hogyha zenés iskolában érettségiztem le.
2020. aug. 25. 21:39
 3/6 bbmarta ***** válasza:
Nem tudom, hogy énekelni vagy zenélni szeretsz-e? De vannak ének tagozatos gimnáziumok is.Az erősek közül ilyen pl. a Városmajori Gimnázium, ahonnan azután bármelyik egyetemre mehetsz, mert színvonalas minden tantárgyból! [link]
2020. aug. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ne ne ne kerlek hagyjuk a keveréseket. Kérdeztem sima gimiket azt írjatok ennyi.
2020. aug. 27. 09:18
 5/6 bbmarta ***** válasza:
ELTE Apáczai Csere János Gimnázium,Baár-Madas Református Gimnázium, Lónyai utcai Református Gimnázium. Ezeknek van kollégiumuk. Az Apáczaiban általános tagozat nincs, de a humán tagozaton is elég erős a többi tárgyból is az oktatás. A Baár-Madasban is tagozatok közül kell választani (nyelvi és biológia biztosan van). A Lónyayban találsz általános tagozatot, de az nem túl erős suli egyébként, viszont eléggé jól felszerelt!
2020. aug. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. aug. 28. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!