Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha a debreceni egyetem építész...

Ha a debreceni egyetem építészmérnöki szakára mennék, fizikából kellene érettségiztem?

Figyelt kérdés
Tudom hogy kell a fizika a szakon, csak nem ez lenne az a tárgy amiből pluszba érettségiznék.És itt is van osztott és osztatlan képzés? Sok helyen olvastam hogy akik nem erre "hivatottak" nem tudják végig csinálni, ti akik ezt választották honnan tudtátok, hogy menni fog?

2020. aug. 28. 16:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Az elhivatottság nem csak az iskolához kell hanem utána is. Mérnökként az építőipar az egyik legrosszabb választás. Kevesebbet fizet és cserébe jóval több munkaórát vár el.
2020. aug. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi
2020. aug. 30. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!