Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szakmák amikben kiélheten a...

Szakmák amikben kiélheten a kreativitásomat? Avagy mi legyek, ha nagy leszek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jövőre érettségizem és még nem tudom hogy minek tanuljak tovább. Az építészmérnökin gondolkodtam, mert szerintem az egy kreatív munka (szeretek is rajzolni) és szerintem jó is lennék benne...VISZONT! Humán beállítottságú vagyok. A reál tantárgyak nem mennek annyira jól nekem, hiába voltam idén is dicséretes 5-ös matekból. Csak a szorgalmamnak köszönhetem.

Eljutottam addig a szintig, hogy nem tudom mivel foglalkozzak... :/

Szerintetek mi lenne a legmegfelelőbb szakma számomra?


Rólam:

-humán beállítottságú vagyok

-vidám, cserfes

-kreatív, jó kézügyességű, szeretem a pepecselős munkákat

-szeretem a történelmet, irodalmat és a biológiát

-kisbabákért is odavagyok

-szeretek utazni, más országok kultúráit megismerni

-olyan munkát szeretnék, ami lelkileg nem annyira megterhelő, utazással is együtt járhat, és ami belemegy a múltat érintő dolgokba. Nem utolsó sorban ki szeretném élni a kreatív énemet.


Ezek alapján tudnátok valami tippet adni?



2020. jún. 18. 13:20
 1/2 anonim ***** válasza:
95%
Esetleg idegenvezető, történész?
2020. jún. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Művészettörténet, idegenvezető amit az 1-es mond, építészet, művészeti képzések (kerámia, festészet, restaurátor, grafika, textil stb., ami érdekel), pedagógus szakmák (pl. anyukám óvónő, állandóan gondolkozik, barkácsol, hajtogat, fest, játékokat készít, feladatokat talál ki, foglalkozásokat tervez stb., szóval kreatívnak nagyon kreatív és vannak pl. idegen nyelvű/nemzetiségi képzések is)
2020. jún. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!